Kariera

Aktuáně nabízíme tyto pozice:

Elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení

Náplň práce:
  • Elektroúdržba a uvádění do chodu výrobní linky a realizace oprav
  • Řešení závad a úkolů na linkách
  • montáž a zapojení konstrukčních celků a zařízení pro rozdělovací, přepínací a ovládací techniku
  • opravy mechanických nebo elektronických částí
  • montáž a výroba rozvaděčů
  • tvorba a aktualizace schémat zapojení

Požadujeme:
  • ukončené SŠ/SOU elektrotechnické zaměření
  • Praxe v oboru elektro podmínkou
  • Osvědčení z vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • schopnost čtení a chápání schémat zapojení
  • kvalitně odvedenou práci
  • schopnost pracovat v týmu (komunikativnost)
  • svědomitý, iniciativní a samostatný přístup
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabizime:
  • Zázemí stabilní a přátelské společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Své životopisy zasílejte na: linda.macku@industrysoft.cz
Tel.: 00 420 774 240 290